Lumea Mamicilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ceas
Ultimele subiecte
» Meniul zilei
Aminteste-ti de copilaria ta EmptyMier Iun 29, 2011 3:25 pm Scris de catalinstefan

» Jojo a nascut un baietel de nota 10
Aminteste-ti de copilaria ta EmptyLun Iun 27, 2011 8:12 am Scris de Nicoleta

» Locul pentru a face cunostinta !
Aminteste-ti de copilaria ta EmptySam Iun 18, 2011 8:45 pm Scris de Nicoleta

» Vand hainute fetite si baietei
Aminteste-ti de copilaria ta EmptyMar Mai 31, 2011 6:57 pm Scris de ema-go

» hainute noi marca original marines copii6/9luni-10ani
Aminteste-ti de copilaria ta EmptySam Apr 09, 2011 8:50 am Scris de dunca cristina

» Turcia-locul unde Orientul se intalneste cu Occidentul
Aminteste-ti de copilaria ta EmptyLun Mar 28, 2011 8:32 am Scris de catalinstefan

» Lista alba si neagra a cosmeticelor
Aminteste-ti de copilaria ta EmptyJoi Mar 24, 2011 9:34 pm Scris de Rania

» Emiratele Arabe Unite
Aminteste-ti de copilaria ta EmptyJoi Mar 24, 2011 9:27 pm Scris de Rania

» Ce filme ati vizionat in ultimul timp?
Aminteste-ti de copilaria ta EmptyJoi Mar 24, 2011 9:20 pm Scris de Rania

Top postatori
Nicoleta (856)
Aminteste-ti de copilaria ta I_vote_lcapAminteste-ti de copilaria ta I_voting_barAminteste-ti de copilaria ta I_vote_rcap 
catalinstefan (343)
Aminteste-ti de copilaria ta I_vote_lcapAminteste-ti de copilaria ta I_voting_barAminteste-ti de copilaria ta I_vote_rcap 
anuta22 (212)
Aminteste-ti de copilaria ta I_vote_lcapAminteste-ti de copilaria ta I_voting_barAminteste-ti de copilaria ta I_vote_rcap 
Rania (210)
Aminteste-ti de copilaria ta I_vote_lcapAminteste-ti de copilaria ta I_voting_barAminteste-ti de copilaria ta I_vote_rcap 
Monicutza (205)
Aminteste-ti de copilaria ta I_vote_lcapAminteste-ti de copilaria ta I_voting_barAminteste-ti de copilaria ta I_vote_rcap 
veromadalina (134)
Aminteste-ti de copilaria ta I_vote_lcapAminteste-ti de copilaria ta I_voting_barAminteste-ti de copilaria ta I_vote_rcap 
florares (48)
Aminteste-ti de copilaria ta I_vote_lcapAminteste-ti de copilaria ta I_voting_barAminteste-ti de copilaria ta I_vote_rcap 
iulia_iulia (40)
Aminteste-ti de copilaria ta I_vote_lcapAminteste-ti de copilaria ta I_voting_barAminteste-ti de copilaria ta I_vote_rcap 
Irina (15)
Aminteste-ti de copilaria ta I_vote_lcapAminteste-ti de copilaria ta I_voting_barAminteste-ti de copilaria ta I_vote_rcap 
brigitta (12)
Aminteste-ti de copilaria ta I_vote_lcapAminteste-ti de copilaria ta I_voting_barAminteste-ti de copilaria ta I_vote_rcap 

Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

facebook
Alba ca Zapada si ce 7 piticoti

Alba ca Zapada si ce 7 piticoti


Aminteste-ti de copilaria ta

2 participanți

In jos

Aminteste-ti de copilaria ta Empty Aminteste-ti de copilaria ta

Mesaj Scris de Rania Joi Feb 17, 2011 1:57 pm

Cu totii am fost copii.Ne jucam,alergam,chiuleam de la scoala si faceam tot felul de nazbatii.Cu siguranta ne este dor si regretam vremea copilariei.
Haideti sa retraim acele vremuri povestind despre copilaria noastra.
Rania
Rania
ajutor de admin
 ajutor de admin

Mesaje : 210
Reputatie : 3
Joburi/Distractii : Studenta

Sus In jos

Aminteste-ti de copilaria ta Empty Re: Aminteste-ti de copilaria ta

Mesaj Scris de Nicoleta Dum Mar 13, 2011 6:41 pm

am atitea amintiri ....... eram cu vara mea pe la tara si ne jucam de-a gospodinele , faceam de mancare din faina , grau , ceapa , apa ..... fel de fel de amestecaturi ....
mi a aduc aminte ca o data am luat lapte , un vas , faina , oua ..... si ne am apucat sa facem clatite ..... vara mea avea 12 iar eu 10 ... ne am pus prosoape ca si sorturi :)))
am dat drumul la aragaz , cu greu bineinteles , nici supravegheate nu eram ,,,, si am facut niste clatite atiti de bune cu visine .... delicios :)
ne am urcat pe cimp o data si am pus o patura ...... ne a prins ploaia iar campul era la muuuuuuuuuultaaaaaaaaaaa departare de casa ...... era si un caine acolo , ciobanesc , si nu puteam fugii .... am inlemnit amandoua de frica , eram micute , eu 7 ea 9..... am pus patura pe noi si am mers incet , incet....... cainele a plecat mai departe si atunci am luat o la fugaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..... am venit ude pana la chiloti acasa ...... tremuram de [url=http://en.smile .... ce frumos era .......... mai am amintiri ..... hazlii , nehazlii .... o sa mai scriu pe aici , sa vedeti ce obraznica eram .... atat eu cat si vara mea !!!
Nicoleta
Nicoleta
Administrator
Administrator

Mesaje : 856
Reputatie : 1
Joburi/Distractii : Cititul, gastronomia, copii, etc etc etc!

https://7piticivoinici.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum