Lumea Mamicilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ceas
Ultimele subiecte
» Meniul zilei
Jojo a nascut un baietel de nota 10 EmptyMier Iun 29, 2011 3:25 pm Scris de catalinstefan

» Jojo a nascut un baietel de nota 10
Jojo a nascut un baietel de nota 10 EmptyLun Iun 27, 2011 8:12 am Scris de Nicoleta

» Locul pentru a face cunostinta !
Jojo a nascut un baietel de nota 10 EmptySam Iun 18, 2011 8:45 pm Scris de Nicoleta

» Vand hainute fetite si baietei
Jojo a nascut un baietel de nota 10 EmptyMar Mai 31, 2011 6:57 pm Scris de ema-go

» hainute noi marca original marines copii6/9luni-10ani
Jojo a nascut un baietel de nota 10 EmptySam Apr 09, 2011 8:50 am Scris de dunca cristina

» Turcia-locul unde Orientul se intalneste cu Occidentul
Jojo a nascut un baietel de nota 10 EmptyLun Mar 28, 2011 8:32 am Scris de catalinstefan

» Lista alba si neagra a cosmeticelor
Jojo a nascut un baietel de nota 10 EmptyJoi Mar 24, 2011 9:34 pm Scris de Rania

» Emiratele Arabe Unite
Jojo a nascut un baietel de nota 10 EmptyJoi Mar 24, 2011 9:27 pm Scris de Rania

» Ce filme ati vizionat in ultimul timp?
Jojo a nascut un baietel de nota 10 EmptyJoi Mar 24, 2011 9:20 pm Scris de Rania

Top postatori
Nicoleta (856)
Jojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_lcapJojo a nascut un baietel de nota 10 I_voting_barJojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_rcap 
catalinstefan (343)
Jojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_lcapJojo a nascut un baietel de nota 10 I_voting_barJojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_rcap 
anuta22 (212)
Jojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_lcapJojo a nascut un baietel de nota 10 I_voting_barJojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_rcap 
Rania (210)
Jojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_lcapJojo a nascut un baietel de nota 10 I_voting_barJojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_rcap 
Monicutza (205)
Jojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_lcapJojo a nascut un baietel de nota 10 I_voting_barJojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_rcap 
veromadalina (134)
Jojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_lcapJojo a nascut un baietel de nota 10 I_voting_barJojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_rcap 
florares (48)
Jojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_lcapJojo a nascut un baietel de nota 10 I_voting_barJojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_rcap 
iulia_iulia (40)
Jojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_lcapJojo a nascut un baietel de nota 10 I_voting_barJojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_rcap 
Irina (15)
Jojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_lcapJojo a nascut un baietel de nota 10 I_voting_barJojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_rcap 
brigitta (12)
Jojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_lcapJojo a nascut un baietel de nota 10 I_voting_barJojo a nascut un baietel de nota 10 I_vote_rcap 

Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

facebook
Alba ca Zapada si ce 7 piticoti

Alba ca Zapada si ce 7 piticoti


Jojo a nascut un baietel de nota 10

2 participanți

In jos

Jojo a nascut un baietel de nota 10 Empty Jojo a nascut un baietel de nota 10

Mesaj Scris de iulia_iulia Mar Iun 21, 2011 10:46 am

Jojo a recoltat celule stem cu Regina Maria pentru baietelul ei

Jojo a născut prin cezariană, un băiețel, care a primit nota 10 din partea echipei medicale care a asistat la venirea lui pe lume.

Grama Achim Ioan a cântărit 3370g, masurand 51 de centimetri. Micuțului i s-au recoltat și stocat atât celule stem din sângele de cordon ombilical, cât și țesut de cordon ombilical, bogat în celule stem mezenchimale la Banca Centrală de Celule Stem Regina Maria.

Felicitari proaspetei mamici!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
iulia_iulia
iulia_iulia
Moderator
Moderator

Mesaje : 40
Reputatie : 6
Joburi/Distractii : shopping, arta, fotografie, filozofie

Sus In jos

Jojo a nascut un baietel de nota 10 Empty Re: Jojo a nascut un baietel de nota 10

Mesaj Scris de Nicoleta Lun Iun 27, 2011 8:12 am

Ooo, felicitari Jojo!!!!!
Nicoleta
Nicoleta
Administrator
Administrator

Mesaje : 856
Reputatie : 1
Joburi/Distractii : Cititul, gastronomia, copii, etc etc etc!

https://7piticivoinici.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum