Lumea Mamicilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ceas
Ultimele subiecte
» Meniul zilei
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 EmptyMier Iun 29, 2011 3:25 pm Scris de catalinstefan

» Jojo a nascut un baietel de nota 10
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 EmptyLun Iun 27, 2011 8:12 am Scris de Nicoleta

» Locul pentru a face cunostinta !
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 EmptySam Iun 18, 2011 8:45 pm Scris de Nicoleta

» Vand hainute fetite si baietei
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 EmptyMar Mai 31, 2011 6:57 pm Scris de ema-go

» hainute noi marca original marines copii6/9luni-10ani
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 EmptySam Apr 09, 2011 8:50 am Scris de dunca cristina

» Turcia-locul unde Orientul se intalneste cu Occidentul
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 EmptyLun Mar 28, 2011 8:32 am Scris de catalinstefan

» Lista alba si neagra a cosmeticelor
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 EmptyJoi Mar 24, 2011 9:34 pm Scris de Rania

» Emiratele Arabe Unite
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 EmptyJoi Mar 24, 2011 9:27 pm Scris de Rania

» Ce filme ati vizionat in ultimul timp?
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 EmptyJoi Mar 24, 2011 9:20 pm Scris de Rania

Top postatori
Nicoleta (856)
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_lcapLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_voting_barLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_rcap 
catalinstefan (343)
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_lcapLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_voting_barLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_rcap 
anuta22 (212)
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_lcapLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_voting_barLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_rcap 
Rania (210)
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_lcapLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_voting_barLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_rcap 
Monicutza (205)
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_lcapLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_voting_barLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_rcap 
veromadalina (134)
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_lcapLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_voting_barLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_rcap 
florares (48)
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_lcapLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_voting_barLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_rcap 
iulia_iulia (40)
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_lcapLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_voting_barLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_rcap 
Irina (15)
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_lcapLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_voting_barLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_rcap 
brigitta (12)
Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_lcapLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_voting_barLocul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 I_vote_rcap 

Conectare

Mi-am uitat parola

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

facebook
Alba ca Zapada si ce 7 piticoti

Alba ca Zapada si ce 7 piticoti


Locul pentru a face cunostinta !

+9
liliana142218
brigitta
Irina
veromadalina
catalinstefan
raluca
Rania
Monicutza
Nicoleta
13 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 Empty Re: Locul pentru a face cunostinta !

Mesaj Scris de Nicoleta Sam Mar 12, 2011 4:45 pm

Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 3528821570
Nicoleta
Nicoleta
Administrator
Administrator

Mesaje : 856
Reputatie : 1
Joburi/Distractii : Cititul, gastronomia, copii, etc etc etc!

https://7piticivoinici.forumgratuit.ro

Sus In jos

Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 Empty Re: Locul pentru a face cunostinta !

Mesaj Scris de Monicutza Sam Mar 12, 2011 5:04 pm

Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 677290
Monicutza
Monicutza
ajutor de admin
 ajutor de admin

Mesaje : 205
Reputatie : 3
Joburi/Distractii : familia.

Sus In jos

Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 Empty Re: Locul pentru a face cunostinta !

Mesaj Scris de Nicoleta Sam Mar 12, 2011 5:05 pm

Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 888375
Nicoleta
Nicoleta
Administrator
Administrator

Mesaje : 856
Reputatie : 1
Joburi/Distractii : Cititul, gastronomia, copii, etc etc etc!

https://7piticivoinici.forumgratuit.ro

Sus In jos

Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 Empty Re: Locul pentru a face cunostinta !

Mesaj Scris de sawsan87 Mar Mai 10, 2011 9:26 pm

Rania a scris:Buna fetelor
Sunt Rania sunt originara din Craiova,acum locuiesc in Dubai,am 20 de ani si sper ca voi devenii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] mamica in curand. :geek:



Bine fata si ce te lauzi , hai InshAllah sa devin matusa in curand :P
sawsan87
sawsan87
Incepator
Incepator

Mesaje : 4
Reputatie : 2
Joburi/Distractii : multe

Sus In jos

Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 Empty Re: Locul pentru a face cunostinta !

Mesaj Scris de Rania Mar Mai 10, 2011 9:30 pm

Sarisi tu motata ce esti Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 4145529024 nu te prezentasi Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 4145529024 aici cu subsemnatul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Rania
Rania
ajutor de admin
 ajutor de admin

Mesaje : 210
Reputatie : 3
Joburi/Distractii : Studenta

Sus In jos

Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 Empty Re: Locul pentru a face cunostinta !

Mesaj Scris de sawsan87 Mar Mai 10, 2011 10:00 pm

Eu sint sawsan, jumate arabete jumate romanca , tocmai am implinit 24 de ani , am terminat studiile, ma pregatesc de maritat, sper pana in 2012 Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 794738814, dar mi-e sa nu ma marit chiar pe 21.12.2012 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sawsan87
sawsan87
Incepator
Incepator

Mesaje : 4
Reputatie : 2
Joburi/Distractii : multe

Sus In jos

Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 Empty Re: Locul pentru a face cunostinta !

Mesaj Scris de sawsan87 Mar Mai 10, 2011 10:05 pm

Rania a scris:Sarisi tu motata ce esti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu te prezentasi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] aici cu subsemnatul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Fata mai lipsea sa imi zici gaina motata :))......pai cum sa nu sar cand apari tu hop Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 794738814 :P
sawsan87
sawsan87
Incepator
Incepator

Mesaje : 4
Reputatie : 2
Joburi/Distractii : multe

Sus In jos

Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 Empty Re: Locul pentru a face cunostinta !

Mesaj Scris de Rania Mier Mai 11, 2011 9:20 am

Bine ai venit sawsan [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] auzi fata Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 4145529024 ce se intampla pe 21.12.2012? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Rania
Rania
ajutor de admin
 ajutor de admin

Mesaje : 210
Reputatie : 3
Joburi/Distractii : Studenta

Sus In jos

Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 Empty Re: Locul pentru a face cunostinta !

Mesaj Scris de sawsan87 Mier Mai 11, 2011 9:34 am

Rania a scris:Bine ai venit sawsan [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] auzi fata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ce se intampla pe 21.12.2012? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


pai cica vine sf. lumii =)) dar tu nu te ingrijora, esti in dubai, vine numai pentru unii =))
sawsan87
sawsan87
Incepator
Incepator

Mesaje : 4
Reputatie : 2
Joburi/Distractii : multe

Sus In jos

Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 Empty Re: Locul pentru a face cunostinta !

Mesaj Scris de Nicoleta Sam Iun 18, 2011 8:45 pm

Sawsan Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 3860548592, casa de piatra cand te mariti si te asteptam la discutii Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 731768
Nicoleta
Nicoleta
Administrator
Administrator

Mesaje : 856
Reputatie : 1
Joburi/Distractii : Cititul, gastronomia, copii, etc etc etc!

https://7piticivoinici.forumgratuit.ro

Sus In jos

Locul pentru a face cunostinta !  - Pagina 3 Empty Re: Locul pentru a face cunostinta !

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum